Vlinders eetbare print
Verzendkosten
: € 3,55
Verwachte levertijd
: 1 dag(en)
Standaard levertijd
:
Dit product is niet uit voorraad leverbaar
Stel ons uw vraag
A4 sheet met afbeeldingen van vlinders. Ideaal en gemakkelijk om uw eigen taart te decoreren of een gekochte taart een persoonlijk tintje te geven. Formaat grootste vlinder ca. 13 cm, kleinste vlinder ca.3,5 cm.
De vlinders worden standaard afgedrukt op dubbeldikke ouwel (eetbaar papier) van 0,6 mm. Als u de vlinders wat wil buigen, is het raadzaam te kiezen voor de dunnere ouwelsheets van 0,3 mm. Voor een meerprijs van 1,00 euro kunt u de taart disc laten afdrukken op een frosting sheet.
Alle sheets worden pas geprint als ze besteld zijn, ouwel blijft minimaal 6 maanden goed, frosting verwerkt u het best binnen 3 maanden.
U kunt in het vakje 'Uw tekst' noteren welke naam en leeftijd of andere boodschap toegevoegd dient te worden. Meer informatie over toepassing en houdbaarheid ouwel- en frosting sheets
Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
Powered by CCV Shop software webshop